Logo ČASPV

Ahoj,

jsme TJ SPV, z. s. a jsme součástí ČASPV - tedy České asociace sportu pro všechny. Proto tady vítáme všechny, kdo mají rádi sport.

Tento web slouží pro naši vnitřní potřebu.

V části o naší společnosti se dozvíte základní údaje o TJ, časy a místa pravidelných tréninků, jména trenérů aj. V části kontakty naleznete telefonní čísla, e-maily, čísla ICQ či SKYPU a to nejen trenérů, ale všech, kdo budou mít zájem. V části členové jsou seznamy dětí, které jsou do naší jednoty přihlášeny. Nejzajímavější je část fotogalerie, zde naleznete fotky z akcí, které proběhly. A na závěr přece ty nejdůležitější odkazy, a těmi jsou nástěnka, kde budou uvedeny všechny připravované zajímavosti a další informace. Ještě něco pro zpestření webu a to návštěvní kniha, kde nám můžete zanechat nějaký ten pozdrav, zábava, kde naleznete pár jednoduchých her, které jsme pro Vás připravili a složka naši přátelé, kde budou uvedeny odkazy na naše „internetové kamarády“. Na závěr soubory, kde Vám budeme nechávat různé užitečné soubory, jako jsou pozvánky, výsledkové listiny, atd.

Filip, Datum vytvoření: 12.06.2011, 20:02

Naše heslo:

Pohyb je život, ale moudrosti a radosti také není nikdy dost.

RSS Vzhled: Lada Vlasáková, kód a úprava: Filip Loužecký